לתיאום פגישה:055-966-22-82
לתיאום פגישה: 055-966-22-82

שאלות ותשובות נפוצות

אוליגרך ליידיס

האתר שלנו מציע שירותים ברמה הגבוהה ביותר. אצלנו אתם יכולים להיות בטוח לחלוטין שתקבלו שירות יוצא דופן ובלעדי. באתר זה תוכלו למצוא את כל מה שאתם צריכים עבור בילוי מעולה. הספא הטובים ביותר, מועדוני לילה בלעדיים, מלונות יוקרה, לופטים מפוארים וצימרים. והכי חשוב, אתם יכול להזמין בחורה מדהימה לחלוק איתכם את הזמן שלכם. לאחר ניסיון עשיר בתחום, אנו יודעים את הרצונות שלכם ואיך להבטיח לכם חוויה בלתי נשכחת.

באילו תנאים ניתן להשתמש בשירותי האתר?

הגיל המינימלי – 24 שנים. אם הגעתם לגיל זה, נשמח לתת לכם את ההזדמנות ליהנות מכל מגוון השירותים המוצגים באתר זה.

איזה סוג של שירותי עילית אתם מציעים?

שירותי ליווי לבילוי – אנו מציעים מגוון רחב של נערות ליווי יוקרתיות אשר יהו קישוט אמיתי לכל הבילוי שלכם. אתם יכולים ליהנות מהחברה שלהן במועדון לילה, מסעדה או בכל אירוע יוקרתי אחר.

ספא – באתר שלנו אנו מציעים לכם מבחר של סאונות ספא מובחרות. כל ספא אלה מציעים מגוון רחב של שירותים שיהפכו את השהייה שלכם מהנה ככל האפשר.

מלונות יוקרה, לופטים וצימרים – בישראל מבחר גדול של בתי מלון, לופטים וצימרים.כל כך גדול שאפשר להתבלבל והזמין משהו אחר לגמרי ממה שאתם רוצים. לקחנו על עצמנו לבחור בשבילך רק את אלה שמספקים שירות ברמה הגבוהה ביותר.

מועדוני לילה – האם אתם אוהבים מוזיקה טובה, קוקטיילים ייחודיים ואווירה מגניבה? אנו יכולים להציע לך מועדונים מועדפים שלנו. אנו בטוחים שבכל אחד מהמקומות האלה תוכלו ליהנות מכל רגע.

האם יש צורך לעשות הזמנה מראש?

אנחנו מנסים למזער את זמן ההמתנה שלכם למינימום ובדרך כלל הבנות צריכות להתארגן כדי להראות מושלם עבורכם. אבל יש בנות פופולריות יותר מאחרות, ובימים מסוימים ביקוש עשוי להיות גבוה מהרגיל. לכן, אם אתם רוצים להיות בטוחים שתקבלו בדיוק מה שאתם רוצים, עדיף לפנות אלינו מראש.

האם נוצר ביננו קליק? האם אני יכול להמשיך ליחסים יותר רציניים עם הנערה?

אתר אוליגרך ליידיס, מיועד להיכרויות. מה שקורה בינך לבין הנערה או הנערות על פי בחירתך תואם את מה שכל צד מסכים איתו, אנחנו פשוט מציעים שירות של תיווף המקשר בין הבחורה ואתכם. אנחנו לא מתערבים במה שקורה בין שני מבוגרים.

מה שעות הפעילות של האתר "אוליגרך ליידיס"?

אנחנו עובדים מדי יום, מ-11:00 ועד 6:00 

באיזה חלקים של ישראל אתם עובדים?

אספנו מאגר ענק של נערות ועסקים מכל חלקי הארץ. בצפון, בדרום ובמרכז הארץ. לא משנה איפה אתם, תתקשרו ואנו בשמחה נספק לך את כל השירותים שלנו.

לתשומת לבך: פרסומות לא חוקיות יוסרו מיד מהאתר, והכספים לא יוחזרו.